LHC03-S12K
Extended
Manufacturer
LZTEC
MFR.Part #
LHC03-S12K
JLCPCB Part #
C20416251
Package
Plugin,37x18.5mm
Description
100V~370V 100mVp-p 12V 250mA 3W 3kV 65kHz 78% 85VAC~264VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Voltage Protection ±2% 插件,37x18.5mm AC-DC Power Modules ROHS