B0303S-1WR3
Extended
Manufacturer
LZTEC
MFR.Part #
B0303S-1WR3
JLCPCB Part #
C20613058
Package
SIP,11.5x6.1mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10.16mm 11.6mm 1W 2.97V~3.63V 220kHz 2400uF 3.3V 303mA 50mVp-p 6mm 82% Short Circuit Protection SIP,11.5x6.1mm Isolated Power Modules ROHS