CT81-400VAC-08d-2B4-331K-YA
Extended
Manufacturer
LY
MFR.Part #
CT81-400VAC-08d-2B4-331K-YA
JLCPCB Part #
C2890519
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+125℃ 330pF 400V CQC、UL、VDE、CSA ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS