CT81-400VAC-08d-2B4-101K-YA 10d
Extended
Manufacturer
LY
MFR.Part #
JLCPCB Part #
C276818
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+125℃ 100pF 400V CQC、UL、VDE、CSA ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS