CT81-20KV-2E4-222M
Extended
Manufacturer
LY
MFR.Part #
CT81-20KV-2E4-222M
JLCPCB Part #
C412325
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 10mm 19mm 2.2nF 20kV ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS