2920L600/12GR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
2920L600/12GR
JLCPCB Part #
C19193062
Description
-40℃~+85℃ 1.6mm 12A 12V 2.5W 20mΩ 40A 4mΩ 5.44mm 6A 6s 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS