2920L500/30GR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
2920L500/30GR
JLCPCB Part #
C19078763
Description
-40℃~+85℃ 1.6mm 10A 2.5W 30V 31mΩ 40A 5.44mm 5A 5mΩ 5s 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS