2920L125/60GR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
2920L125/60GR
JLCPCB Part #
C19078735
Description
-40℃~+85℃ 1.25A 15A 1mm 2.5A 2.5W 250mΩ 2s 5.44mm 50mΩ 60V 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS