2920L050/60GR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
2920L050/60GR
JLCPCB Part #
C19078728
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 1.4Ω 1.8W 180mΩ 1A 40A 4s 5.44mm 500mA 60V 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS