2018L075/33GRT
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
2018L075/33GRT
JLCPCB Part #
C33977640
Package
2018
Description
-40℃~+125℃ 1.5W 1.85A 33V 600mΩ 70A 70mΩ 750mA 9s 2018 Resettable Fuses ROHS