1812L300/16GR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1812L300/16GR
JLCPCB Part #
C18198349
Description
-40℃~+85℃ 1.4W 1.5mm 10mΩ 16V 3.41mm 3A 4.73mm 40A 4s 50mΩ 5A 1812 Resettable Fuses ROHS