1812L125/16GR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1812L125/16GR
JLCPCB Part #
C19078724
Description
-40℃~+85℃ 1.25A 100A 16V 180mΩ 1W 2.5A 400ms 50mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS