1812L050/24GR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1812L050/24GR
JLCPCB Part #
C7542968
Description
-40℃~+85℃ 1.1Ω 150ms 150mΩ 1A 1W 1mm 24V 3.41mm 4.73mm 40A 500mA 1812 Resettable Fuses ROHS