1210L300/16WR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1210L300/16WR
JLCPCB Part #
C22379948
Description
-40℃~+85℃ 1.1W 1.8mm 100A 10mΩ 16V 2.8mm 3.5mm 3A 4s 60mΩ 6A 1210 Resettable Fuses ROHS