1210L175/6AR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1210L175/6AR
JLCPCB Part #
C20608680
Description
-40℃~+85℃ 1.4mm 1.75A 100A 1W 2.8mm 20mΩ 3.5A 3.5mm 600ms 6V 80mΩ 1210 Resettable Fuses ROHS