1210L075/16ART
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1210L075/16ART
JLCPCB Part #
C33977636
Description
-40℃~+125℃ 16V 1W 2.5mm 3.2mm 50mΩ 680mΩ 750mA 1210 Resettable Fuses ROHS