1210L050/48WR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1210L050/48WR
JLCPCB Part #
C20617440
Description
-40℃~+85℃ 1.3mm 100A 100ms 180mΩ 1A 2.8mm 3.5mm 48V 500mA 900mW 900mΩ 1210 Resettable Fuses ROHS