1210L035/6AR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1210L035/6AR
JLCPCB Part #
C22374897
Description
-40℃~+85℃ 1.1mm 1.3Ω 100A 2.8mm 200ms 200mΩ 3.5mm 350mA 6V 700mA 900mW 1210 Resettable Fuses ROHS