1206L300SL16ARG
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1206L300SL16ARG
JLCPCB Part #
C28326707
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 1.2mm 1.85mm 16V 3.5mm 30mΩ 3A 3mΩ 50A 5s 6A 1206 Resettable Fuses ROHS