1206L200/13.2NR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1206L200/13.2NR
JLCPCB Part #
C19078717
Description
-40℃~+85℃ 1.5s 1.6mm 1.9mm 100A 13.2V 15mΩ 1W 2A 3.5A 3.6mm 80mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS