1206L200/24NR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1206L200/24NR
JLCPCB Part #
C42396578
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 1.5s 1.6mm 1.9mm 15mΩ 24V 2A 3.5A 3.6mm 40A 80mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS