1206L175/24NR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1206L175/24NR
JLCPCB Part #
C22363532
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 1.5s 1.6mm 1.75A 1.9mm 115mΩ 20mΩ 24V 3.3A 3.6mm 40A 1206 Resettable Fuses ROHS