1206L100/24NR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1206L100/24NR
JLCPCB Part #
C7542957
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 1.4mm 1.8A 1.9mm 1A 24V 3.6mm 300ms 300mΩ 40A 50mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS