1206L016/48NR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1206L016/48NR
JLCPCB Part #
C7542930
Description
-40℃~+85℃ 1.9mm 160mA 1mm 1Ω 3.6mm 300ms 370mA 40A 48V 6Ω 700mW 1206 Resettable Fuses ROHS