1206L012/60NR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1206L012/60NR
JLCPCB Part #
C7542928
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 1.6Ω 1.9mm 120mA 13Ω 1s 290mA 3.6mm 40A 60V 700mW 1206 Resettable Fuses ROHS