1206L005/85NR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1206L005/85NR
JLCPCB Part #
C22435899
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 1.5s 1.9mm 150mA 3.6mm 3.6Ω 40A 50mA 50Ω 700mW 85V 1206 Resettable Fuses ROHS