0805L110/24WR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
0805L110/24WR
JLCPCB Part #
C47345576
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.2mm 1.5mm 2.2A 2.3mm 230mΩ 24V 300ms 35mΩ 40A 800mW 0805 Resettable Fuses ROHS