0603L075/12AR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
0603L075/12AR
JLCPCB Part #
C19193028
Description
-40℃~+85℃ 1.05mm 1.15mm 1.5A 1.85mm 100ms 12V 40A 450mΩ 500mW 60mΩ 750mA 0603 Resettable Fuses ROHS