0603L010/24ART
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
0603L010/24ART
JLCPCB Part #
C33977634
Description
-40℃~+125℃ 1.5s 100mA 24V 40A 500mA 500mW 8.5Ω 800mΩ 0603 Resettable Fuses ROHS