S-5.0SMDJ17CA
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
S-5.0SMDJ17CA
JLCPCB Part #
C2941707
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 17V 181A 20.9V 20uA 27.6V 5kW Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS