S-SBR10100
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
S-SBR10100
JLCPCB Part #
C5266492
Package
TO-277A
Description
-55℃~+150℃ 100V 10A 1mA 250A 850mV TO-277A Schottky Diodes ROHS