SMBJ30CA
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
SMBJ30CA
JLCPCB Part #
C411172
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 12.4A 1uA 30V 36.8V 48.4V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS