SMAJ200A
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
SMAJ200A
JLCPCB Part #
C5368887
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 1.3A 1uA 200V 246V 324V 400W TVS Unidirectional DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS