S-LM3Z5V1T1G
MFR.Part #
S-LM3Z5V1T1G
JLCPCB Part #
C2941694
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 200mW 4.8V~5.4V 5.1V 500nA 60Ω 800Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS