S-LBZX84C5V1LT1G
MFR.Part #
S-LBZX84C5V1LT1G
JLCPCB Part #
C2932888
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 2uA@1V 300mW 4.8V~5.4V 5.1V 60Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS