S-LBZX84C12LT1G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
S-LBZX84C12LT1G
JLCPCB Part #
C383293
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 11.4V~12.7V 12V 225mW SOT-23 Zener Diodes ROHS