S-LBZT52C6V8T1G
MFR.Part #
S-LBZT52C6V8T1G
JLCPCB Part #
C2932868
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 2uA@4V 500mW 6.4V~7.2V 6.8V 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS