S-LBZT52C5V1T1G
MFR.Part #
S-LBZT52C5V1T1G
JLCPCB Part #
C2875430
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 2uA 4.8V~5.4V 480Ω 5.1V 500mW 60Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS