S-LBZT52C20T1G
MFR.Part #
S-LBZT52C20T1G
JLCPCB Part #
C2932859
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@14V 18.8V~21.2V 20V 225Ω 500mW 55Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS