LUDZS3.3BT1G
MFR.Part #
LUDZS3.3BT1G
JLCPCB Part #
C417301
Description
1 Independent 120Ω 1kΩ 200mW 20uA 3.32V~3.53V 3.3V SOD-323 Zener Diodes ROHS