LUDZS24BT1G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
LUDZS24BT1G
JLCPCB Part #
C2936677
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 120Ω 120Ω 200mW 23.72V~24.78V 24V SOD-323 Zener Diodes ROHS