LNZ9F4V7T5G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
LNZ9F4V7T5G
JLCPCB Part #
C2912040
Package
SOD-923
Description
1 Independent 100Ω 200mW 2uA 4.47V~4.94V 4.7V SOD-923 Zener Diodes ROHS