LESD11LV12CT5G
MFR.Part #
LESD11LV12CT5G
JLCPCB Part #
C172404
Package
DFN0603-2L
Description
1.5pF 1.65A@8/20us 10V 12V 1uA 24.5V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DFN0603-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS