LBZT52B4V7T1G
MFR.Part #
LBZT52B4V7T1G
JLCPCB Part #
C5266906
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2uA@1V 4.55V~4.75V 4.7V 500mW 800Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS