LR8321A-T44
MFR.Part #
LR8321A-T44
JLCPCB Part #
C5205209
Package
SOT-23-3L
Description
-10℃~+85℃@(Ta) 1 1.5uA 100mA 24V 4.4V 40dB@(10kHz) 900mV@(100mA) Fixed Over Current Protection、Short Circuit Protection Positive SOT-23-3L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS