LR8321A-T25
Extended
Manufacturer
LR
MFR.Part #
LR8321A-T25
JLCPCB Part #
C5205207
Package
SOT-23-3L
Description
-10℃~+85℃@(Ta) 1 1.5uA 100mA 2.5V 24V 75dB@(100Hz) 900mV@(100mA) Fixed Over Current Protection、Short Circuit Protection Positive SOT-23-3L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS