LPM3400B3F
Extended
Manufacturer
LOWPOWER
MFR.Part #
LPM3400B3F
JLCPCB Part #
C387745
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.4V 1.4W 20V 33mΩ@4.5V 400pF 5.8A 77pF 9.7nC@10V 99pF N-Channel SOT-23-3 MOSFETs ROHS