LSH70R450GT
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LSH70R450GT
JLCPCB Part #
C439141
Package
TO-251
Description
1 N-channel 11A 4.5V 450mΩ@10V 700V TO-251 MOSFETs ROHS