LSH65R380GT
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LSH65R380GT
JLCPCB Part #
C483497
Package
TO-251
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.068nF 1.8pF 11A 23nC@10V 380mΩ@10V 4.5V 650V TO-251 MOSFETs ROHS