LSGN04R029
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LSGN04R029
JLCPCB Part #
C483729
Package
PPAK(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 120A 2.2V 2.718nF 2.9mΩ@10V 40V 42.5nC@10V 62.6W 85pF PPAK(5x6) MOSFETs ROHS